Home > Sodininkystė > Sėklų pristatymas į užsienį

Sėklų pristatymas į užsienį

tarptautines siuntos

Sparčiai vystantis Lietuvos ekonomikai ir verslui, siuntimų į užsienį skaičius taip pat didėja. Dauguma įmonių neapsiriboja bendradarbiavimu tik Lietuvos ribose ir vis dažniau sėkmingai plėtoja prekybą su kitų šalių įmonėmis. Siuntų pristatymo paslaugomis užsiimančios įmonės, tokios, kaip https://www.siuskpigiau.lt/ siūlo lanksčias sąlygas ir patrauklias kainas. Tad užsakovams siuntos į užsienį nesukelia jokių rūpesčių. Tiek stambius negabaritinius siuntinius, tiek visiškai smulkius, galite patikėti siuntų įmonei ir būti užtikrinti kad jūsų siuntinys laiku pasieks adresatą. Aptarkime, ką turėtumėte žinoti, norėdami siųsti į užsienį specifinį siuntinį – sėklas.

● Įpakavimas

Visi tarptautinių ir vietinių siuntų siuntiniai privalo būti supakuoti. Tai gali būti dėžė, vokas ar speciali kurjerių pakuotė. Siunčiant sėklas pasirūpinkite atitinkama saugia ir tvirta pakuote. Birioms medžiagoms pakanka nedidelio pakuotės pažeidimo, pro kurį siuntinys gali byrėti. Tad atsižvelkite į tai ir pasirinkite tokioms medžiagoms tinkamą įpakavimo būdą.

● Kaina

Siuntinio pristatymo kaina priklauso nuo siuntėjo, gavėjo adresų bei siuntos matmenų ir svorio. Daugumos siuntų pristatymo paslaugas teikiančių įmonių internetinėse svetainėse, rasite skaičiuokles, į kurias suvedę šiuos duomenis matysite preliminarią siuntinio pristatymo kainą.

● Muito mokesčiai

Siuntoms Europos Sąjungos šalyse muito mokesčiai netaikomi. Jei jūsų siunta bus pristatoma už Europos Sąjungos ribų, dėl muito mokesčio muitinės darbuotojai susisieks su siuntos gavėju.

● Siuntos dokumentai

Siuntos dokumentai yra privalomi visiems siuntiniams. Jei siunta pristatoma į Europos Sąjungos šalį, šiuose dokumentuose pakanka nurodyti siuntėjo, gavėjo adresus, paslaugos tipą ir kitas detales. Jei pristatymo adresas – ne Europos Sąjungos šalis, bus reikalinga parašu patvirtinta sąskaita muitinei. Dauguma siuntas pristatančių įmonių šiuos dokumentus paruošia ir atsiunčia siuntos siuntėjui elektroniniu paštu. Tereikia juos atsispausdinti ir priklijuoti prie siuntinio pakuotės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *