Home > Laisvalaikis kaime > Kaip pasirinkti elektrinį paspirtuką sodyboje?

Kaip pasirinkti elektrinį paspirtuką sodyboje?

Visiems, kurie turi pomėgį važinėti elektriniu paspirtuku, natūraliai kyla noras juo naudotis visur. Jei ketinate vykti poilsiauti, ar visam laikui persikelti gyventi į sodybą, tikriausiai susimąstėte – „o kaip bus su paspirtuku?“. Juk netoli sodybų būna ir sunkiau pravažiuojamų kelių, ir paspirtuko laikymas sodyboje kitoks nei bute. Todėl patariame, kaip pasirinkti elektrinį paspirtuką sodyboje.

Paspirtuko ratai

Teikite pirmenybę elektriniams paspirtukams su didesnio skersmens ratais. Tuomet komfortiškai važiuosite net sunkiau pravažiuojamais keliais ar žvyrkeliu.

Paspirtuko tvirtumas

Nors aliuminio rėmo paspirtukai pasižymi mažesniu svoriu, tačiau gyvenant sodyboje aktualiau yra patvarumas. Šiuo atveju rinkitės paspirtukus, pagamintus iš plieno. Jie žymiai atsparesni smūgiams, labiau tinkami važiuoti nelygiu keliu.

Paspirtuko greitis

Ketinant naudotis paspirtuku sodyboje, turite pagalvoti, ar jums reikės greito paspirtuko. Jei žinote, kad važinėsite tik gyvenvietės keliukais ar neskubėdami važiuosite prie netoli esančio ežero, pilnai pakaks 25 km/h važiuojančio paspirtuko. Tačiau jei jūsų tikslas – greitai pasiekti už kelių dešimčių kilometrų nuo sodybos esančią parduotuvę, labiau tiks iki 45 km/h greitį išvystantis paspirtukas.

Paspirtuko baterija

Išvažiavus paspirtuku toliau nuo sodybos, ypač jei aplinkui nebus gyvenamųjų namų, išsikrovusi paspirtuko baterija tikrai nenudžiugins. Tad rinkitės paspirtukus su didesnės talpos baterijomis. Tokį paspirtuką reikės krauti rečiau, o su pilnai pakrauta baterija galėsite nuvažiuoti daugiau.

Tikimės šie patarimai jums pravers renkantis paspirtuką sodybai. Be abejo, tuo pačiu paspirtuku galite naudotis ir mieste, ir už miesto ribų. Tačiau atsižvelgiant į specifinius niuansus pasirinktas paspirtukas išpildys visus lūkesčius. O važiavimo paspirtuku metu patiriamos smagios akimirkos nepriklauso nuo vietovės – tai malonus laisvalaikis tiek mieste, tiek sodyboje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *