Home > Ūkininkams > Antivirusinių naudojimas smulkiems verslams ir ūkininkams

Antivirusinių naudojimas smulkiems verslams ir ūkininkams

antivirusiniu-naudojimas-ukininkams-ir-smulkiam-verslui

Smulkieji verslininkai ir ūkininkai naudojasi šiuolaikinėmis technologijomis ne ką mažiau nei didelės įmonės. Taip, ne visiems reikia turėti savo serverius ar brangias apskaitos, dokumentų, sandėlio valdymo programas bet tai dar nereiškia kad jiems nereikia saugumo. Kaip tik smulkieji verslai ir individualiai dirbantys asmenys yra labiausiai pažeidžiami nes jie nesamdo IT saugumo specialistų kurie pasirūpintų jų kompiuterio ir ryšių saugumu. Jie labai dažnai tampa sukčių taikiniu tačiau apie tokius atvejus retai sužinome iš spaudos. Dalis jų patys kaltis nes nenaudoja jokių saugos programų, kiti per daug patiklūs. Svarbiausia, kad jūs pasimokytumėte iš svetimų o ne iš savo klaidų.

Gyvename tokiu metu kai daugumai mūsų tenka dirbti nuotoliniu būdu. Tai iš vienos pusės patogu tačiau tuo pačiu ir rizikinga. Beveik 80proc. mūsų siunčiamų duomenų yra perduodami naudojantis wi-fi arba 4G ryšiu, todėl ypač svarbu apsaugoti mūsų namų tinklą nuo įsilaužimo iš išorės arba bent jau laiku sureaguoti tam kad galėtumėme imtis priemonių tam užkirsti kelią. Kenkėjiškos programos dabar yra labai sofistikuotos todėl joms reikalingas atitinkamas aukštos kokybės atsakas. To ką siūlo nemokamos programos užtenka tik paprastiems vartotojams naršantiems internete. Jeigu kompiuteryje saugote svarbius duomenis, pervedate didesnes sumas, jums reikia patikimos, saugios tačiau lengvai surprantamos antivirusinės programos. Viena rimčiausių įmonių yra Kaspersky ir ji turi produktus smulkiam verslui.

Nors Kaspersky antivirusinė programa nėra nemokama, tačiau ji gali visapusiškai apsaugoti jūsų kompiuterį ir jame saugomus duomenis nuo išorinių grėsmių. Išorinių atakų blokavimas, failų, el.pašto ir internetinės veiklos apsauga su VPN. Turint Kaspersky vartotojo paskyrą jūs galėsite įdiegti antivirusines programas visiems savo naudojamiems kompiuteriam, apsaugoti nešiojamą, stacionarų kompiuterį, taip pat ir savo telefoną jei įsigysite patobulintą versiją. Programa veikia iš nuotolinio serverio, naudojamas dribtinis intelektas gebantis aptikti netipišką vartotojų elgesį, įtartiną turinį ir greitai identifikuoti ir blokuoti virusus dar prieš jiems pradedant vykdyti žalingą darbą. Programa turi dar vieną vertingą funkciją – saugų informacijos pašalinimą iš kompiuterių ir debesijos garantuojant kad jos nebus galima atstatyti ateityje. Tai aktualu tiems kurie dirba su ypač jautria informacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *