Home > Grožis > Ką reikia valgyti, kad dantys būtų sveiki?

Ką reikia valgyti, kad dantys būtų sveiki?

estetinio plombavimo kaina

Gražūs ir sveiki dantys suteikia pasitikėjimo. Kad dantys būtų sveiki, kiekvienas žino, kad būtina dantis valyti bent du kartus per dieną, naudoti tarpdančių siūlą ir burnos skalavimo skystį. Dar vienas burnos higienos ir dantų būklei svarbus veiksnys yra maisto produktai. Ką reikia valgyti ir gerti:

Vanduo- padeda palaikyti burnoje reikiamą seilių kiekį. Seilės atlieka labai svarbų vaidmenį, nes jose yra baltymų, mineralų fermentų neutralizuojančių dantims žalingas rūgštis. Be to, vanduo yra natūralus būdas burnos ertmei išvalyti- ypač po kavos, gazuotų gėrimų ir raudonojo vyno, nes padeda išvengti pigmentinio apnašo dėmių atsiradimo ant dantų.

Pienas- naudingas žmogaus kaulams, taip pat dantų sveikatai.

Žalioji arbata- jos sudėtyje yra naudingų antioksidantų, be to, ši arbata gali sumažinti ėduonies ir periodonto ligų atsiradimo tikimybę. Daugumos žaliųjų arbatų sudėtyje yra fluorido, apsaugančio danties emalį nuo ėduonies. Žalioji arbata taip pat padeda sustabdyti bakterijų dauginimąsi burnoje, padeda kovoti su blogu burnos kvapu, todėl patariama arbata be cukraus išgerti po kievieno valgio.

Laiša- puikus vitamino D šaltinis, patartina rinktis būtent riebią žuvį.

Citrusiniai vaisiai- vienas iš vitamino C šaltinių. Vitaminas C padeda gerinti kraujagyslių ir jungiamojo audinio būklę.

Kada taikomas estetinis plombavimas?

Estetinis plombavimas- taikomas atkurti nuskilusius, nudilusius, eduonies pažeistus dantis, taip pat norint padailinti dantų formą, uždaryti tarpus tarp dantų ir pan. Estetinio plombavimo būdu dantys atkuriami sluoksniais, artimais natūraliai danties anatomijai. Taip sukuriama natūrali danties išvaizda: spalva, skaidrumas, forma, individualūs danties bruožai. Plombuojant estetiškai maksimaliai išsaugomi natūralūs danties audiniai.

Nuo ko priklauso danties plombavimo kaina?

Danties plombavimo kaina priklauso nuo kariozinės ertmės dydžio, situacijos sudėtingumo naudojamų medžiagų bei danties padėties dantų lanke. Priekinio danties estetinio plombavimo kaina priklauso nuo danties formos arba, kitaip sakant, nuo situacijos sudėtingumo. Kainą taip pat įtakoja naudojamos medžiagos ir danties padėtis dantų lanke.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *