Home > Aplinka > Kodėl verta įsigyti siurblį šuliniui?

Kodėl verta įsigyti siurblį šuliniui?

Šulinys sodyboje ar bet kokioje kitoje vietoje neretai gali būti pasiteisinantis, tačiau daug papildomo fizinio darbo reikalaujantis privalumas. Jei šulinio vandenį naudojate turimo daržo, šiltnamio ar kitoje vietoje esančių augalų, daržovių bei vaisių liejimui, jums bus reikalinga patogi ir greita prieiga. Semiant vandenį savomis jėgomis sunaudojama ne tik papildomo laiko, bet ir jėgų, todėl itin optimaliu pasirinkimu šioje situacijoje tampa siurblys šuliniui. Įsigijus siurblį šuliniui bus užtikrinamas ne tik greitas vandens, bet ir švarus šulinio vandens pasiekimas. Įsiurbiamas vanduo yra perfiltruojamas, tad paviršių jis pasieks be smėlio ar kitokių nepageidaujamų purvo priemaišų.

Jei panardinamas giluminis vandens siurblys nėra reikalingas nuolatiniam naudojimui

Panardinamas giluminis vandens siurblys yra pasiteisinanti, tačiau papildomų išlaidų reikalaujanti patogumui užtikrinti skirta priemonė. Žinoma, priklausomai nuo to, kur šulinys yra įrengtas ir, kokiems tikslams iš jo atsivedamas vanduo bus naudojamas, priklauso ir kaip dažnai bus naudojamas siurblys šuliniui. Vis dėlto, ši priemonė yra praktiška, nes pritaikyta ir kasdieniam, ir retesniam jos panaudojimui. Siurblio panaudojimo dažnumas gali tapti net ir pagrindiniu kriterijumi iš didelio giluminių panardinamų vandens siurblių bandant išsirinkti patį tinkamiausią. Jei siurblys bus naudojamas vandeniui nuvesti į kitus taškus toje vietoje, kur yra gyvenama ar planuojama pasilikti ilgesniam laikui, prireiks dažnam naudojimui pritaikyto siurblio. Vandens lygis šulinyje gali kisti, tad perkant siurblį, svarbu atsižvelgti į tai, kad siurblys turėtų apsaugą nuo sausos eigos. Tai padės kontroliuoti vandens eksploatavimą tada, kai vandens lygis šulinyje bus sumažėjęs, o jūsų įsigyta priemonė bus apsaugota nuo gedimų, galinčių atsirasti nepastebėjus vandens lygio pokyčių. Siurblį vandeniui atitinkamai galima išsirinkti ir jei jis skirtas retesniam jo naudojimui. Tuomet reiktų įsigyti siurblį, turintį apsaugą nuo užsiblokavimo po ilgų nenaudojimo pertraukų. Verta atsiminti, kad net ir rečiau naudojama priemonė gali pasiteisinti. Tai ypač praktiška, jei karštą vasaros dieną norima greičiau palieti turimą sodą nesugaištant daug papildomo laiko.

Ar galima išvengti papildomų smėlio bei purvo priemaišų atsivedant vandenį iš šulinio?

Jei jūsų prioritetas yra greitas švaraus vandens atsivedimas iš šulinio, renkantis panardinamą giluminį vandens siurblį reiktų atkreipti dėmesį į jo atsparumą smėlio priemaišoms. Kuo atsparumas didesnis, tuo jus pasiekiantis vanduo bus švaresnis. Dar vienas ne mažiau svarbus parametras yra vandens paėmimo ne nuo dugno funkcija. Daugiausiai purvo yra nusėdę ant dugno, todėl nuo dugno įsiurbiamas vanduo turės ir didžiausią purvo koncentraciją sudėtyje. Būtent dėl šios priežastis renkantis siurblį svarbu skirti šiek tiek daugiau laiko atrandant būtiniausius parametrus turintį įrenginį. Tokį išsirinkus bus sutaupoma ne tik laiko ar jėgų, bet ir atsivedamo vandens kokybė bus geresnė. 

Renkantis vandens siurblį reikėtų įvertinti ir keletą papildomų jo parametrų. Priklausomai nuo aukščio, į kurį bus keliamas vanduo, išsirinkite tinkamiausio našumo, galingumo ir slėgio siurblį šuliniui. Įsigyjant šią prekę jums nereikės vykti į fizinę parduotuvę, nes rasite itin didelį asortimentą ir internetu. 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *