Home > Aplinka > Kodėl prekybos centrams toks svarbus nesustojantis daržovių tiekimas?

Kodėl prekybos centrams toks svarbus nesustojantis daržovių tiekimas?

Bet kuris prekybos centras stengiasi prisivilioti pas save pirkėjus ne tik akcijomis ir mažiausiomis kainomis, bet ir šviežiais, patraukliai atrodančiais produktais. Tai yra ypač svarbu, kalbant apie gaminius ir produkciją, kurie turi ganėtinai trumpą galiojimo laiką arba kurių prekinė išvaizda gali ganėtinai greitai nebebūti tokia patrauklia. Daržovės – neabejotinai vienos iš tokių prekių apie kurių šviežumą mes dažniausias sprendžiame iš jų išvaizdos. Todėl prekybos centrams yra labai svarbu, kad galėtų pasiūlyti savo pirkėjams pačias šviežiausias daržoves, taip tikintis, kad jos nespės sugęsti ir pirkėjais liks patenkinti jų kokybe. Tačiau tam, kad tai galima būtų įgyvendinti reikia tinkamai sustyguoti visus procesus, kurių pagalba prekės pasiekia lentynas. Būtent tokiais atvejais yra svarbu, kad veiktų visi tiekimo grandinės etapai ir nebūtų jokių strigimų, dėl kurių prekybos centras negautų tam tikrų produktų.

Įmonės, kurios rūpinasi pastoviu ir nepertraukiamu prekių tiekimu, siekiant kad jų lentynose pirkėjai visada rastų labiausias perkamus ir reikalingiausius produktus, naudojasi specializuotomis programomis, leidžiančiomis planuoti, stebėti ir kontroliuoti visą tiekimo grandinę. Kalba eina apie procesą, kuris prasideda nuo pasiūlymo gavimo iš tikėjo iki to momento kai prekė užima savo vietą prekybos centre. Tačiau jei vienos prekės gali gulėti lentynoje ilgą laiką, daržovės, kartu su kitais maisto produktais, privalo būti realizuotos per pakankamai trumpą laiką. Tai reiškia, kad prekių atnaujinimo procesas turi vykti nesustojant ir greitai.

Tiekimo sprendimams pritaikytos programos, tokios kaip ši – https://www.terraproject.lt/tiekimo-sprendimai, leidžia labai tiksliai suplanuoti visus reikiamus veiksmus ir numatyti kiekvieno proceso etapo trukmę ir įvykdymo laiką, tokiu būdu yra užtikrinamas pastovus tiekimas ir geresni rezultatai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *