Home > Sodininkystė > Manikiūras po darbo sode

Manikiūras po darbo sode

manikiuras, salonai

 

Prasidėjus šiltajam metų sezonui, ne viena moteris puola puoselėti ir tvarkyti savo aplinką ar persodinti kambarinius augalus, o turinčios sodą, rūpinasi gėlynais, daržovių lysvėmis ir sodo medžių puoselėjimu. Po tokių malonių rūpesčių, dažnai nukenčia mūsų rankos, o juo labiau – nagai ir manikiūras.

 

Tuomet tenka kreiptis skubios pagalbos į manikiūro specialistą, tačiau kyta klausimas kaip išsirinkti gerą meistrą ir nepermokėti už šią paslaugą. Įvairūs manikiūro salonai siūlo pačias įvairiausias manikiūro rūšys:

• Klasikinis, kurio pagalba yra sutvarkomi net labai apleisti ar pažeisti nagai. Dažniausiai atliekamas nagų dildinimas dilde, suminkštinamos nagų odelės, jas atmirkant specialioje vonelėje. Tuomet jos yra atsargiai pašalinamos žirklutėmis. Vėliau nagai yra nupoliruojami, lakuojami ir sutvirtinami specialiomis priemonėmis;

• Karštas, padeda sumažinti nagų uždegimą ir pagreitina pažeistų nagų gijimą vėl atstato jų struktūrą. Rekomenduotina atlikti tokio tipo manikiūrą tiems žmonėms, kurie skundžiasi sausa rankų oda. Šio manikiūro metu yra naudojama speciali šildoma vonelė rankoms kartu su drėkinančiu losjonu, stiprinančiu nagus.

• Europietiškas – tai manikiūras be odelių pašalinimo, jos yra suminkštinamos ir švelniai atstumiamos. Manikiūras yra atliekamas įprastai naudojant dildę, o užbaigus lakavimą, nagai yra pamaitinami specialiu aliejumi;

• Prancūziškas – įdomus faktas, kad jis buvo sugalvotas Amerikoje. Tokio tipo manikiūras puikiai tiks bet kuriai progai ir nepriekaištingai yra lakuojamas skaidriai, o nagų galiukai naudojant trafaretą yra nudažomi balta arba kita, jūsų pasirinkta, spalva;

• Aparatinis – rekomenduojamas tuomet, kai reikia išlyginti nago paviršių ar taisyti nago formą. Jam naudojama speciali technika su specialiais antgaliais.

 

Taigi pasirinkimas tikrai yra didelis, todėl priklausomai nuo savo nagų būklės ir galimybių galite pasirinkti sau labiausiai tinkantį varinatą ir džiaugtis gražiais, ir dailiai sutvarkytais nagais.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *