Home > Aplinka > Baldai sode

Baldai sode

lenkiski baldai

Lauko, sodo baldai jau seniai nebėra suprantami kaip masyvūs ir nepajudinami mediniai baldai. Šiais laikais ga minami plastikiniai, metaliniai lauko baldai, kokybiški, lengvai prižiūrimi, patvarūs, tokie, kokie ir turi būti lauko tersaos baldai. Skirtingų dizainų lauko baldus terasai, lengva pritaikyti prie namų interjero. Sodo baldai- tai kėdės, stalai, spintelės, gultai bei sofos, skirti jūsų jaukiems pasisedėjimams lauke ir terasoje. Parduotuvėje arba internėtineje svetainėje galima apžiurėti platų įvairių sodo baldų asortimentą, puiki baldų kokybė ir gera kaina, tai du suderinami dalykai. Įvairaus dizaino kėdės, gultai ar spintelės padės sukurti jaukią ir patogią lauko erdvę.

Mediniai sodo baldai

Mediniai sodo baldai niekada neišeina iš mados, jų didžiausias pranašumas yra ilgaamžiškumas, žinoma, su tinkama priežiūra.

Aliuminio sodo baldai

Aliuminio baldai nereikalauja papildomos priežiūros, saugojimo ir gali stovėti lauke visą vasarą, jie nerūdijantys, yra atsparūs vandeniui, juos lengva valyti, yra lengvi ir patogiai pernešami. Aliuminio baldai skirti sodams, terasoms ar baseinams.

Šiuolaikiški baldai

Lenkiški baldai, modernios stilistikos, puikiai tinka mažesnėms erdvėms, suteikia komfortą ir stilių, pavyzdžiui, šiuolaikinės valgomojo kėdės yra patogios ir puikiai tinka bet kokio dydžio valgomojo stalui, skirtam mažai erdvei. Šiuolaikiški baldai yra labai funkcionalūs, paprastai plečiamos lentelės, paslėpta saugykla ir kitos funkcijos. Esant dideliai šeimai ir jei jums patinka moderni ir šiuolaikiška mada, tuomet šiuolaikiški baldai gali būti jums tinkamiausiais. Baldai su ryškiomis spalvomis, blizgančiais metaliniais paviršiais, gali labiau atspindėti namo savininkų būdą, svarbiausia pasirinkti tuos baldus, kurie padės sukurti darnų dizainą.

Klasikiniai baldai

Klasikiniai baldai yra žinomi kaip dideli, mediniai, tamsūs, nelygiomis linijomis baldai. Kadangi klasikiniai baldai yra didesni ir brangesni už šiuolaikinius baldus, jie geriausiai tinka didesnėms erdvėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *