Home > Daržovės > Vaisių ir daržovių sandėliavimas

Vaisių ir daržovių sandėliavimas

atsargu apskaitos

Sulaukus šviežių daržovių ir vaisių derliaus laikas rūpintis ir jų sandėliavimu. Be specialiai tam įrengtų patalpų nepavyks tai įgyvendinti. Reikiamas temperatūrinis rėžimas, drėgmės lygis. Viskas turi būti parinkta pagal vaisių ir daržovių rūšis. Pavyzdžiui morkom reikia daugiau drėgmės, moliūgam reikia sauso oro ir šilumos, kad išsilaikytų nesuvytusios paprikos turi būti šilta, bet drėgna.

 

Ne ką mažiau svarbu, siekiant išlaikyti vaisius ir daržoves kokybiškais kuo ilgiau, reikalinga atsargų apskaitos valdymo sistema. Naudodamiesi tokia sistema galite stebėti atsargų judėjimą tarp sandėlių, laiku pastebėti užsigulėjusias prekes, taip sumažindami riziką jas prarasti, kadangi vaisiai ir daržovės greitai gendantis produktas.

 

Naudodamiesi atsargų apskaitos valdymo sistema galėsite efektyviai valdyti atsargas. Kai jas gaunate, pakaks vieną kartą suvesti prekių užpajamavimą, kai bus pateiktas užsakymas – sistemoje galėsite jį koordinuoti ir rezervuoti reikalingą prekių kiekį, o jį įvykdžius iki galo, išrašyti pardavimo sąskaitą. Operacijas pakaks atlikti po vieną kartą, o suvestą informaciją disponuoti galės visi turintys teisę jungtis prie sistemos.

 

Prekiaujant greičiau gendančiais produktais, ar teikiant atsargų saugojimo paslaugas būtina investuoti į atsargų apskaitos valdymo sistemą. Taip stebėdami savo prekes galėsite apsisaugoti nuo apyvartinių lėšų įšaldymo, o teikiant paslaugas efektyviai valdyti klientų prekes. Galbūt net teikti papildomas paslaugas, kaip prekių pakavimas mažesniais ar didesniais kiekiais, perkrovimas ir krovinių paruošimas transportavimui. O visų veiksmų seką ir atliktas paslaugas užsakovui pateikti ataskaitose, naudojantis atsargų apskaitos sistemos šablonais.

 

Turėdami pritaikytas patalpas vaisių ir daržovių sandėliavimui ir atsargų apskaitos sistemą, galėsite saugoti ne tik savo išaugintus ar atsigabentus pardavimui vaisius ir daržoves, bet ir teikti saugojimo paslaugas. Naudojantis atsargų apskaitos sistema lengvai seksite esamas atsargas, pagal tai kiek laiko jos gulį sandėlyje, kiek ir kur padėtos konkretaus kliento prekės.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *