Home > Gėlės > Stabilizuotos rožės – ilgalaikė jūsų namų puošmena

Stabilizuotos rožės – ilgalaikė jūsų namų puošmena

Dauguma iš mūsų nori, kad namai būtų jaukūs ir juose niekada nevystų gėlęs. Šį norą tapo įmanoma įgyvendinti, nes vis labiau populiarėja stabilizuotos rožės, kurios tinkamai prižiūrimos gali jus džiuginti ilgus metus. Tai specialia technologija, nealergiška žmonėms ir nekenksminga aplinkai, panaudojus gliceriną, apdorotos rožės, kurios neprarasdamos savo natūralios išvaizdos tampa ilgalaike puošmena. Jų priežiūra nereikalauja jokio ypatingo dėmesio, tiesiog reiktų vengti tiesioginių saulės spindulių ir laikas nuo laiko nestipria ir vėsia oro srove, nupūsti dulkes. Tai lengvai padarysite ir su paprasčiausiu plaukų džiovintuvu, žinoma prieš tai nustačius atitinkamą režimą. Galima įsigyti įvairiausių stabilizuotų augalų kompozicijų, tačiau populiarumo viršūnėje yra būtent rožės, nes jo jau tapo klasikine gėle, kuri labai patinka tiek vyrams, tiek moterims.

Itin populiaru yra dovanoti stabilizuotas rožes dėžutėje, kurios gali būti parenkamos pagal jūsų skonį ir derinamos prie gėlių kompozicijos. Prabangiai atrodo ir stabilizuotis rožės po stiklo kupolu, ne tik išskirtinė, bet ir labai praktiška dovana, nes tokios gėlės dar ilgiau džiugins jūsų akį, nepaveiktos aplinkos veiksnių, pvz. galimų dulkių, temperatūros kaitos ar fizinių pažeidimų. Priklausomai nuo jūsų noro, galimybių ir fantazijos, galite rinktis stabilizuotų rožių kompozicijas ir įvairiuose induose. Tikrai prabangiai atrodo klasikinių stabilizuotų raudonų rožių puokštė paauksuotame keramikiniame vazone ar vazoje. Tokia puošmena itin populiari grožio ir spa salonuose, restoranuose, viešbučiuose ar erdviuose namuose. Tai suteikia elegancijos, gero skonio ir prabangos jausmo.

Stabilizuotos rožės tapo itin populiaria dovana pačiomis įvairiausiomis progomis, tačiau galite savo artimuosius, draugus ar mylimus žmones nustebinti ir pradžiuginti ir be jokios ypatingos progos. Tokia išskirtinė dovana ilgam primins apie juos ir suteik daug puikių emocijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *