Home > Grožis > Saulės vonios darže: kad malonumas nevirstų nemalonumu

Saulės vonios darže: kad malonumas nevirstų nemalonumu

rauksliu salinimas, vasara

 

Dažnai pavasarį ar vasarą stipriau pašvietus saulei ir atšilus orui, visi stengiasi kuo daugiau laiko praleisti lauke ir pasišildyti atokaitoje. Tačiau nei vienas nesusimąsto, kad pirmieji kaitresni saulės spinduliai gali būti labiau kenksmingi, nei naudingi.

 

Ultravioletiniai saulės spinduliai dažniausiai yra nematomi žmogaus akimis. Tiesioginis jų poveikis žmogaus organizmui pasireiškia odos paraudimu, pigmentinėmis dėmėmis, odos senėjimu ir kancerogeniniais požymiais, o gavus didesnę jų dozę, gali ant odos atsirasti pūslės, patinimai ir odos nusilupimas.

 

Odos nudegimai yra natūrali odos reakcija į ultravioletinių spindulių poveikį. Žinoma tai priklauso nuo organizme esančio melanino kiekio, kuris kaip odos cheminis pigmentas atlieka apsauginę funkciją.

 

Šviesios odos žmonės, turi mažesnį melanino kiekį, todėl ultravioletiniai spinduliai jiems yra labiau pavojingi, nes gali paskatinti odos senėjimą ir raukšlių atsiradimą.
Taip pat ir mėgstantiems darbuotis darže, reiktų būti atsargiems ir dėvėti galvos apdangalus, pasitepti atviras odos vietas apsauginėmis priemonėmis nuo saulės ir kiek įmanoma labiau vengti tiesioginės saulės spindulių.

 

Dažniausiai pirmąsias raukšles yra bandoma sumažinti specialiomis kosmetinėmis priemonėmis, skirtomis brandžiai odai, įvairiais regeneraciniais kremais ar serumais. Tačiau vien tik jų pagalba raukšlių panaikinti yra neįmanoma, tai gali padaryti tik patyrę grožio specialistai. Galima būtų teigti, kad raukšlių šalinimas yra viena populiariausių procedūrų, padedančių išlyginti raukšleles, atgaivinti veido odą, ją pastangrinti ar pakelti jos tonusą.

 

Įprastai raukšlelių naikinimas ar jų korekcija yra atliekama botulino toksino injekcijomis, hialuronu ar kitais audinių užpildais. Taip pat raukšlių lyginimas yra atliekamas ir riebalų persodinimo pagalba ar atliekant PRP (trombocitais praturtintos plazmos) procedūrą ar kamieninių ląstelių persodinimą (SVF injekcijas).

 

Daugiau informacijos apie raukšlių šalinimą, galite paskaityti paspaudus ant elektroninės nuorodos: https://gpklinika.lt/rauksliu-salinimas/.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *