Home > Daržininkystė > Bobcat technikos nuoma sodo darbams

Bobcat technikos nuoma sodo darbams

Mini krautuvas yra kompaktiška funkcinė mašina ant standaus rėmo ir kėlimo mechanizmo, pasižyminti dideliu pravažumu. Sukurta tiek žemės darbų, tiek krovimo ir iškrovimo operacijoms įvairiomis sąlygomis. Mini krautuvai yra naudojami tiek statybų aikštelėje, kelių darbuose, tiek ir kraštovaizdžio tvarkyme. Puikų šios technikos funkcionalumą lemia didžiulis priedų pasirinkimas.

Priklausomai nuo naudojamo pagrindo, šios transporto priemonės yra dviejų tipų: ratinės ir vikšrinės. Priedas montuojamas ant hidrauliškai pakeltos ir nuleistos strėlės.

Šie modeliai yra kompaktiškas ir puikiai tinka dirbti mažoje vietovėje, kur sunku naudoti kitą techniką https://www.technikosnuoma24.lt/bobcat-nuoma

Bobcat privalumai atliekant sodo darbus:

 • Didelis manevringumas siaurose vietose;
 • Mažas mini krautuvo svoris leis lengvai judėti net ir minkšta dirva ar pieva sode;
 • Strėlę pakelia vertikaliai veikiantis trijų taškų įtaisas. Įrenginio dėka mašina turi galimybę pakelti
  sunkius daiktus į didelį aukštį, o tai naudinga statant aukštus pastatus;
 • Strėlės valdymas ir judėjimas yra lankstus, o tai padeda tiksliau perkelti krovinius į norimą vietą;
 • Sniego antgalis leidžia stumti sniegą. Kai kurie modeliai gali tiesiogiai perkelti
  žemes ar sniegą į kitą transporto priemonę;
 • Naudojant specialų mašinos prikabinimo įtaisą galima išrauti net ir didelius
  medžius.

Pavyzdžiui, mini ekskavatorius padės nutiesti ar suremontuoti kelią į sodybą. Speciali įranga išlygins dangą, jei kelias bus neasfaltuotas. Tokios technikos pagalba galima tolygiai paskirstyti kelių tiesimui naudojamas medžiagas ir jas išlyginti.

Mini ekskavatoriai yra universalūs: jie naudojami, pamatų klojimui, tvenkinių kasimui, atliekant drenažo griovius, atliekant kasimo darbus uždarose patalpose. Darbas taip pat gali apimti teritorijos planavimą, birių medžiagų pakrovimą ir iškrovimą, mažų duobių kasimą.

Kadangi tokiems pavieniams darbams atlikti pirkti nuosavo Bobcat neapsimoka, geriausia jį išsinuomoti. Mini krautuvas nuomojamas kartu su operatoriumi, todėl jums nereikės rūpintis įrangos valdymu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *