Home > Daržininkystė > Kaip pailsinti kojas po dienos darbų sode?

Kaip pailsinti kojas po dienos darbų sode?

Visą dieną dirbant ant kojų, dienos gale, galime jausti skausmą, patinimą. Šiai dienai yra atlikta labai daug tyrimų, nurodančių, kodėl mus atsiranda tokie kojų skausmai, dirbant visą dieną. Didelės dalies šio skausmo ir diskomforto būtų galima išvengti dėvint tinkamą darbo avalynę ir laikantis kasdienės kojų priežiūros tvarkos.

Nesvarbu, ar gaminate maistą restorano linijoje, kerpate plaukus salone, mokote klasėje ar lankstote marškinėlius drabužių parduotuvėje, ar praleidžiate ilgas valandas sode – įdėdami papildomų pastangų, tinkamai prižiūrėdami kojas, galite pasiekti daug – išlikti sveiki ir laimingi.

Pirmas dalykas nuo ko reikėtų pradėti, tai paminėti apie tinkamą avalynę. Stenkitės pirkti ne per mažus dydžius, tinkamai pasimatuokite pėda, rinkitės tokius batus, kurie jums nespaus kojų ir jausitės juose patogiai. Antras dalykas kojų masažai. Ištiesk, kai dirbame ant kojų ilga laiką, raumenys gali tapti standūs ir skausmingi, o tai normalu visą dieną stovint ar vaikštant. Maždaug valandą sustokite, pailsinkite kojas, pamasažuokite rankomis, o jei yra galimybė, palaikykite jas aukščiau pakeltas nei įprastai.

Kitas puikus dalykas, apie kurį tikriausiai neesate girdėja – parafino voneles kojoms. Tai puiki alternatyva pagelbėti jūsų kojoms, kenčiančioms nuo skausmų. Kaip tokios vonelės veikia jūsų kojas? Jos atpalaiduoja jūsų kojas, suminkština kojų odelę, ko pasekoja pasišalina neguvos odos dalelės. Oda yra drėkinama ir maitinama. Procedūros metu jūsų oda yra nuramina ir atgaivinama, o raumenys atpalaiduojami. Tokios procedūros ideliai tinka asmenims, kurie skundžiasi įvairiais kojų skausmais, bloga kraujotaka, artritu.

Parafino vonelės palaiko pastovią saugią temperatūrą, tad jums bus puiki šilumos terapija. Tad tokias procedūras galite atlikti ir namie, nereikia vykti į jokius grožio salonus. Ir naudojimosi procesas jomis tikrai nesudetingas, yra tik keli svarbūs žingsniai, kuriuos būtina žinoti prieš naudojant.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *