Home > Laisvalaikis kaime > Ką veikti vaikams kaime?

Ką veikti vaikams kaime?

Vaikams dažnai atrodo, jog vykti į kaimą yra nuobodu, tačiau visur galima sugalvoti įdomių ir naudingų veiklų, kad laisvalaikis su vaiku nebūtų nuobodus. Sveikatos priežiūros specialistai atkreipia dėmesį, kad grynas oras būtinas ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Tačiau vėstant orams ir padaugėjant kritulių, vis dažniau renkamės šilumą ir komfortą namuose, o ne laisvalaikį lauke. Norite paįvairinti laisvalaikį ir kaime smagiai praleisti laiką?

Kaime galima žaisti, piešti kreidelėmis ir nuveikti daug linksmų dalykų

Kokie laisvalaikio užsiėmimai sudomins vaiką, kad kaime galėtumėte daugiau laiko praleisti lauke? Pūskite muilo burbulus, tai ne tik smagi pramoga, bet ir galima pasidaryti gražių nuotraukų. Taip pat toks užsiėmimas kaime leidžia praleisti daugiau laiko tėvams su vaikais: pūskite burbulus ir leiskite vaikui juos gaudyti. Burbulus galima susprogdinti plojant rankomis arba pučiant į juos, stengdamiesi, kad oro burbuliukai nenukristų ant žemės. Šie „kvėpavimo“ pratimai naudingi, nes stiprina veido ir lūpų raumenis, kurie labai praverčia mokantis kalbėti.

Koks geriausias laisvalaikis vaikams? Kaime galima žaisti žaidimą, kurį dauguma pamena iš vaikystės. Populiarusis žaidimas kurį turi išbandyti kiekvienas vaikas yra „Klasė“. Spalvotomis kreidelėmis nupieškite didelius apskritimus ant šaligatvio, kad vaikas galėtų ant jų šokinėti. Šokinėkite kartu, galite pamėgdžioti varlę ar triušį. Galite lenktyniauti, kad pamatytumėte, kas gali toliausiai nušokti. Jei norite išbandyti ir kitas pramogas kaime ir ne tik su vaikais, užsukite http://vaikas123.lt/category/keliones-su-vaikais/ ir rasite daug gerų patarimų.

Būdami kaime nepamirškite tyrinėti gamtos

Šeimos su vaikais, kurios gyvena mieste, turėtų susipažinti su kaimo gyvūnais ir augalija, tokios yra populiariausios pramogos kaime. Vaikas smagiai praleis laiką vaikščiodamas basomis kojomis kaime, rinkdamas lapus ir spėliodamas, kokiam medžiui tie lapai priklauso. Vaikams gali būti įdomu ir stebėti paukščius, tėvai turėtų papasakoti istoriją, apie tai, kaip paukščiai skrenda į šiltuosius kraštus. Žinoma, kai kuriuose kaimuose yra naminių gyvūnėlių: vištų, karvių, paršelių ir kitų. Jei turite galimybę, visuomet vaikus supažindinkite su gyvūnais ir leiskite juos paglostyti, pašerti.

Laikas praleistas gryname kaimo ore gali palikti nepamirštamų įspūdžių, nes tai prasmingas laisvalaikis, tačiau svarbiausia, kad nebijotumėte tyrinėti kartu su vaiku. Nepamirškite, kad vaikus reikia sudominti ir žaisti, tyrinėti pasaulį kartu su jais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *