Home > Aplinka > Jaukus vakarai sode

Jaukus vakarai sode

Prasidėjus šiltam sezonui gyvenimas keliasi į lauką. Terasa ar sodas tampa susibūrumų epicentru. Ypač vertinamas sodas apsodintas įvairiausiais augalais, vaismedžiais, duodančiais gausų derlių, daug įvairių uogakrūmių, vaistažolių. Vasara yra tas metų laikas, kai mums norisi kuo daugiau būti lauke, kvėpuoti grynu oru ir būti su savo artimiausiais. Mėgstame lankytis pas draugus, kurie turi verandas ar sodus, nes visada labai jaukiai praleidžiame vasaros dienas ir vakarus valgydami ar gerdami skanią arbatą. Kaip malonu vėsų vakarą apsigaubti minkštu ir šiltu pledu. Tuo labiau, jad tai ne tik puikus daiktas, bet ir madingas aksesuaras, dizainerių naudojamas kaip interjero detalė, sukurianti jaukumą ir šilumą.

Sintetiniai pledai

Estetinė išvaizda ir praktiškumas priklauso nuo medžiagos, iš kurios pledas pagamintas. Šiais laikais labai perkami nebrangūs pledai iš akrilo. Jie pasižymi įvairiaspalviškumu bei patvarumu. Juos sunku suglamžyti, laikui bėgant ant jų neatsiranda gumuliukų ir alerginių reakcijų ie beveik nesukelia. Bet akrilas- tai sintetika, todėl tokie pledai prastai sulaiko šilumą.

Vilnoniai pledai

Vilnoniai pledaii yra ir šiltesni ir brangesni. Jie ne tokie patvarūs, gali sukelti alergiją ir nebūna tokie įvairiaspalviai. Šių trūkumų neturi pledukai, kurie yra nudažyti ir puikiai imituoja natūralią odą ar gyvūnų kailius. Jie atrodo originaliai ir estetiškai, yra švelnūs ir pakankamai šilti.

Medvilniniai pledai

Šiltesniam metų laikui labiau tinka pledai iš medvilnės. Tiesa, jie nesušildys jūsų žiemą, tačiau vėsiam vasaros vakarui- kaip tik.

Lietuviški gaminiai- pledai

Lietuviški pledai yra aukštos kokybės gaminiai https://www.lietuviskigaminiai.lt/c8-pledai čia rasite platų pledų asortimentą, juos galėsite įsigyti sau ir dovanoti draugams, giminėms. Tai pats universaliausias tekstilės gaminys, kadangi jį galima nesunkiai panaudoti kaip užtiesalą ant minkštųjų baldų, taip pat pasiimti su savimi kartu į kelionę.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis pledą?

Apsvarstykite, kur pledas bus dažniausiai naudojamas. Jeigu ketinate jį tiesti ant lovos- būtina prieš tai išmatuoti lovą ir pagal matmenis pasirinkti atitinkamo dydžio pledą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *