Home > Daržininkystė > Kokiais būdais sekti krovinius į Didžiąją Britaniją?

Kokiais būdais sekti krovinius į Didžiąją Britaniją?

i anglija

Jei siunčiatės siuntinius ar prekes į Lietuvą ar eksportuojate į Angliją, Ispaniją, Norvegiją ar kitą šalį jums reikalinga transporto įmonė kuris atliktų paslaugas laiku ir nekeltų galvos skausmo. Kas aktualu kiekvienam siuntėjui tai yra jo krovinio buvimo vieta. Kaip sužinoti kur yra krovinys šiuo metu, ar jau greitai atvyks į paskirties vietą?

Ne visos įmonės siūlo tokią pasaugą kaip krovinio sekimas realiu laiku. Didieji siuntų pervežėjai žino kad tai labai svarbu paslaugoms užsakovams todėl siūlo įvairius būdus kaip galima pasitikrinti kur yra krovinys šiuo metu. Yra keletas būdų kaip galite žinoti kada krovinys pasieks tikslą. Kai pasirašote paslaugų pirkimo sutartį kartu su visa informacija būna įrašoma krovinio pristatymo data. Žinoma, gali pasitaikyti įvairių nenumatytų aplinkybių dėl ko pristatymas gali vėluoti.

Patogiausias būdas sekti krovinių gabenimą yra mobilios aplikacijos tačiau tai siūlo tik geros reputacijos tarptautinės įmonės kurios atsižvelgia į vartotojų poreikius ir investuoja tobulindamos pristatymo paslaugų kokybę. Jei programėlės pasiūlyti savo klientams negali, siūlo naudoti paieškos sistema sukūrus paskyrą ir prisijungus prie įmonės tinklapio. Čia yra pateikiama informacija apie tai kada krovinys paimtas, per kokias valstybes keliauja, kada tikrinamas muitinėse ir reikalui esant pranešama su kokio pobūdžio nesklandumais susiduriama.

Jei dirbate su nedidele krovinių gabenimo įmone visuomet galite paskambinti vadybininkui kad jis pateiktų vairuotojo gabenančio jūsų krovinį telefono numerį ir pakabinti paklausti kurioje vietoje jis randasi ir kada tiksliai planuoja pristatyti krovinį. Naudojantis šiuo būdu suteikite kuo daugiau informacijos apie save kad vadybininkas galėtų jus identifikuoti kad tikrai esate krovinio savininkas.

Ne visada siuntos būna su sekimo numeriais arba pasitaiko kad ir siuntėjas klaidingai užrašo savo elektroninio pašto adresą arba neveikia pati sekimo sistema. Jei apieškojote visus savo užrašus, lapelius kišenėje ar piniginėje, ant darbo stalo ir automobilyje ir vis tiek neradote, tokiu atveju krovinio galima ieškoti ir pagal sąskaitos numerį. Kad neatsitiktų panašios situacijos ateityje, galima supakuotus ir paženklintus krovinius nufotografuoti ir tai naudoti kaip įrodymą ieškant savo krovinio kai dingsta arba sulaikomas dėl nežinomų priežasčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *