Home > Grožis > Grožio kursai užsienyje

Grožio kursai užsienyje

grozis, kursai, ikroautobusai, turistinis transportas

Grožio kursai ir darbas suteikia Lietuvos piliečiams galimybę studijuoti ir dirbti, bet kurioje užsienio šalyje. Kursai- tai netik galimybė įgyti naują specialybę ar pagilinti jau turimas žinias bei įgūdžius, bet tuo pačiu pakeliauti, pamatyti, susipažinti su įvairių šalių kultūra, gamta ir gyventojais. Grožio kursai yra pritaikyti visiems norintiems tapti grožio konsultantais, o specialybes gali įgyti įvairias: profesionalus grimeriai, visažistai, kosmetologai ir kt. Vyksta įvairūs seminarai: stilaus ir įvaizdžio formavimo, pradedantiems visažistams ir pažengusiem visažistams seminarai. Kosmetologijos studijos paprastai apima kosmetikos ir jos panaudojimo grožio procedūroms temas. Čia studentai susipažista su įvairiausiomis technikomis, su skirtingais grožio produktais, išmoksta juos panaudoti, siekiant pagerinti žmogaus plaukų, nagų ir odos būklę.

Mikroautobusai

Mikroautobusai, turistinis transportas vyksta kievieną dieną į visas europos šalis, o pagrindinės kryptis yra Vokietija, Norvegija, Olandija, Belgija ir kitos. Automobilius vairuoja tik profesionalūs vairuotojai, automobiliuose sumontuota saugumo įranga. Turizmas Lietuvoje ypač populiarūs, lietuviai keliauja, mikroautobusais, autobusais. lėktuvais, traukiniais ir kt. Turistinių prekių asortimentą sudaro: palpinės, miegmaišiai, kuprinės turistiniai baldai ir pan.

Ką galimapa pamatyti Berlyne?

Berlynas atvykelius stebina miesto architektūra, kultūra, čia pat vykdomos pagrindinės šalies politinės veiklos. Aleksandro aikštėje esantis pasaulio laikrodis ir virš jo įrengtas saulės sistemos modelis. Sostinės centre galima rasti autentiškų restoranų, gausiai lankomoje Berlyno saloje yra 5 tarptautinio pripažinimo sulaukę muziejai.

Ką galima pamatyti Štutgarte?

Štutgartas – įdomus miestas, itin skatinantis turizmą. Kelionę verta pradėti nuo miesto centre esančios rūmų aikštės ir aplankyti naujuosius ir senuosius rūmus, čia muziejų megėjai gali rasti Meno muziejų, nuo kurio stogo atsiveria nuostabus vaizdas. Štutgarte labai populiarus apsipirkimo turizmas, čia rasite garsiausių mados ženklų parduotuvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *