Home > Aplinka > Namų aplinkos tvarkymo ir apželdinimo darbai

Namų aplinkos tvarkymo ir apželdinimo darbai

kiemo projektai

Namai ir juos supanti jauki aplinka. Ar tai būtų namas kelių arų sklype, ar didelė sodyba, turi sudaryti darnią visumą. Namus supantis gerbūvis turėtų būti natūralus jūsų namo tęsinys, su supančia gamta. Dizainierių paruoštas planas, kiemo projektai padės jūsų šeimai pamatyti namą su puikia terasa, kiemo ar sodo viziją, pasirinkti teisingus augalus bei sprendimus. Derinant apželdinimo specialisto žinias ir kliento poreikius bus priimti teisingi sprendimai, pavyzdžiui: kokios rūšies vėją ir augalus sodinti, kaip išdėstyti praėjimo takelius, kaip išdėstyti naktinį kiemo apšvietimą, kur projektuoti vaikų žaidimų aikštelę, o gal reikia dekoratyvinio lauko baseino ar šiltnamio.

Terasos įrengimas

Nuosavų namų savininkai trokšta turėti terasą iš kurios galėtų grožėtis gamta ir paprasčiausiai pasinerti į savo mintis ir šiltus gaivius vasaros vakarus praleisti sėdint terasoje su gaivaus gėrimo stikline ar mėgiamos kavos puodeliu rankoje. Terasos įrengimas priklauso nuo daugelio veiksnių, nuo išsamios konsultacijos su specialistais, svarbiausia suprasti, kokios terasos klientas pageidauja. Terasos kaina skirtinga ji skiriasi nuo terasos dydžio, konstrukcijų, jos įrengimas yra ilgalaikė investicija, verta iškarto sumokėti daugiau, kad terasa jums tarnautų ilgai, būtų ilgaamžė.

Medinės terasos įrengimas

Kiekvieną pavasarį medinės terasos lentas tenka atnaujinti: šlifuoti, perdažyti, impregnuoti. Jau seniai yra išrastas medienos pakaitalas iš pusiau natūralių medžiagų. Medienos kompozito lentos, be jokios priežiūros išsilaiko lauke daug metų. WPC- medžio ir plastiko kompozito žaliavą sudaro plastiko ir medienos dalys. Medienos kompozito lentos vis dažniau tampa puikiu pakaitalu namų terasoje, kur nebereikia patvarios egzotinės medienos, išsaugoma tolimųjų kraštų kietmedžių, Sibiro maumedžių, o taip pat ąžuolų, uosių mediena. Terasinės lentos atsparios drėgmei, šalčiui, pelėsiui, UV spindulių poveikiui, o svarbiausia- nereiklios priežiūrai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *