Home > Grožis > Kaip tinkamai prižiūrėti papuošalus?

Kaip tinkamai prižiūrėti papuošalus?

juvelyrika

Kiekviena moteris džiaugiasi savo papuošalų dėžute ir stengiasi, kad papuošalai nepriekaištingai atrodytų, tačiau ne visada tai pavyksta, nes auksiniai ir sidabriniai papuošalai dažnai guli šalia vieni kitų, o tai viena pagrindinių klaidų. Įdomu, kodėl taip yra?

Jei įvairius papuošalus laikote vienoje dėžutėje, tuomet reiktų pasistengti, kad jie vieni su kitais nesiliestų, todėl rekomenduotina rinktis tokią, kurioje būtų atskiri stalčiukai, skirtingiems papuošalams. Kitas būdas, apsaugoti, kad jūsų turima juvelyrika liktų nesusibraižiusi ir nepraradusi spalvos – rinktis nedidelius medžiaginius maišelius.

Jei mėgstate nešioti juvelyrinius papuošalus kasdien, tuomet jie gali pasikeisti dėl aplinkos poveikio, pradedant skirtinga kūno temperatūra, baigiant įvairia kosmetika, plaukų laku, kvepalais. Taigi dėl to jie gali prarasti savo pradinį spindesį. Jei nešiojate papuošalus, pagamintus iš sidabro, tuomet jie gali laikui bėgant pakeisti savo spalvą ir patamsėti. Taip atsitinka dėl to, kad sidabras reaguoja su žmogaus prakaitu ir kosmetinėmis priemonėmis. Juos išvalyti ir išblizginti galima labai paprastu, buitiniu būdu, naudojant dantų pastą (tik ne balinančią) ar valgomąją sodą. Taip papuošalų nesugadinsite, o lengvai atnaujinsite ir grąžinsite jiems pradinį spindesį.

Auksinių juvelyrinių papuošalų priežiūra taip pat nėra sudėtinga. Tiesiog reiktų retsykiais visus auksinius papuošalus keletui valandų palaikyti pasaldintame vandenyje, o iš jo išėmus švelniai nuvalyti servetėle. Taip pat blizgesį atgaivinti padės ir tirpalas su citrinos rūgštimi. Jei nešiojate auksinius papuošalus su brangakmeniais, tai pašalinti apnašas ir atgaivinti jų spindesį, puikiai padeda amoniakas, kurio galite įsigyti bet kurioje vaistinėje.

Svarbiausia, kad papuošalai jus džiugintų kuo ilgiau ir sukeltų tik malonius prisiminimus apie jų atsiradimo progas ar išskirtines šventes. O tinkamai prižiūrimi, jie tarnaus ilgai ir taps puikia šeimos relikvija, perduodama iš kartos į kartą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *