Home > Aplinka > Apšvietimo sprendimai kieme

Apšvietimo sprendimai kieme

Lauko apšvietimas gali visiškai pakeisti teritorijos aplink jūsų namus išvaizdą. Pasinaudojus moderniais apšvietimo sprendimais nesunku pabrėžti pagrindinius akcentus. Pavyzdžiui, galima apšviesti fontaną, sodo statulėles, įvažiavimą, laiptus ir taip toliau.

Ką reikia žinoti sukuriant lauko apšvietimą?

Iš pat pradžių turime įvertinti savo finansines galimybes ir teritoriją. Ką norime apšviesti? Kas yra svarbiausia? Apskaičiuoti, kiek kainuos pagrindinių kiemo detalių apšvietimas- įvažiavimo, gėlyno ar pavėsinės. Tuomet, jei biudžetas leidžia, pridėkite kelis šviestuvus sodo skulptūroms, namo fasadui ir taip toliau. Nusipirkti šviestuvų ir juos įrengti tikrai nėra sunku, tačiau svarbu nepersistengti. Geriau mažiau, nei per daug, jeigu bus per daug šviestuvų, tai jūsų įvažiavimas ir takeliai, atrodys kaip pakilimo takas. Pasidomėkite skirtingais šviestuvų tipais ir formomis. Kai kuriose vietose, pavyzdžiui prie laiptelių, puikiai tiks paslėptos LED juostelės, o prie įvažiavimo- žemi metaliniai šviestuvai. Kai kurie šviestuvų tipai yra atsparūs vandeniui jie gali būti montuojami fontanuose ar kaskadose. Pakabinami švietuvai tiks pavėsinėms ir verandoms- net ir saulei nusileidus ten galėsite jaukiai leisti laiką. Lauko apšvietimas atlieka estetines ir su saugumu susijusias funkcijas. Apšviestas namas leidžia saugumo kameroms geriau matyti įsibrovėlius, o tuo pačiu juos ir atbaido. Saugumo požiūriu svarbus ir laiptelių bei bortelių apšvietimas. Tamsoje nesunku už jų užkliūti, pargriūti ir stipriai susižaloti. Taigi, lauko apšvietimas turi kurti grožį, gerinti funkcionalumą ir didinti jūsų namų saugumą. Todėl neskubėkite ir viską gerai apgalvokite- geriau jau apšvietimą įsirengti per ilgesnį laiką, nei skubėti, o vėliau gailėtis.

Tinkamas namo ar buto apšvietimas.

Apšvietimas- tai ne tik funkcionalus šviesos srauto paskirstymas. Lempa.lt Rinkdamasis šviestuvą žmogus dažniausiai atkreipia dėmesį į šviestuvo stilių, kokias emocijas jam kelia šviestuvo forma ir išgaunami efektai- atspindžiai, šviesos koncentravimas į vieną objektą ar tolygus jos skleidimas patalpoje.

Bendra šviesa arba švytėjimas

Ši šviesa primena debesuotos dienos šviesą. Galima naudoti beveik bet kurį šviesos šaltinį, praktiškiausia šiuo metu- dienos šviesos lempos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *