Home > Daržininkystė > Apps’ai, kurie padės rūpintis augalais

Apps’ai, kurie padės rūpintis augalais

Gavote dovanų vazoninį augalą? Bet, deja, po kelių mėnesių paaiškėjo, kad vienas kito nemėgstate – nesijaudinkite. Tikriausiai tiesiog neturėjote pakankamai žinių apie tai arba tiesiog neturėjote geros programėlės.

Vazoniniai augalai yra kiekvieno svajonė, turinčio pakankamai vietos juos auginti. Yra ir tokių, kurie norėtų visus namus paversti džiunglėmis. Deja, labai dažnai šiame svajonių kelyje paaiškėja, kad gėlėms auginti reikia nemažai žinių. Tačiau, šiais naujausių technologijų išradimo laikais, nėra nieko neįmanomo. Rinkoje yra programų, kurios padeda prižiūrėti mūsų vazoninius augalus.Jei nesate tikri, kaip išlaikyti savo augalus gyvus, jums gali padėti tam skirti app’sai, mobilios aplikacijos:

Programėlė „Blossom“ veikia principu „nufotografuok – atpažink augalą“, tačiau jos atsakomybės sritis – kambariniai medžiai ir gėlės. Galbūt todėl programėlės vaizdai taip puikiai įkvepia puošti namus ir į juos įkelti keletą žaliųjų draugų.

Programėlė „Gardenia“ yra kasdienis sodininkystės pagalbininkas. Tereikia pasirinkti augalą, o programėlė sudarys priežiūros tvarkaraštį ir reguliariai pateiks priminimus. Aiški programėlės sąsaja yra gera pagalba pradedančiajam sodininkui.

Su programėle „PictureThis“ galite greitai atpažinti augalus ir sužinoti, ar jie nuodingi žmonėms ir gyvūnams. Programėlėje taip pat pateikiama daug informacijos, kaip nustatyti, ar augalas serga ir kokios yra galimybės jį išsaugoti. Joje netgi siūloma galimybė susisiekti su profesionalių botanikų komanda, jei jums reikia rimtos pagalbos su augalu.

Apps‘ų teikiami privalumai

Visos šios priemonės leidžia lengvai turėti ir prižiūrėti įvairius augalus. O jei norite išplėsti augalų kolekciją, galite rasti rekomendacijų pagal patalpų tipus ir apšvietimo sąlygas.

Programėlės taip pat turi naudingą augalų identifikavimo įrankį. Tiesiog nufotografuokite augalą programoje ir sužinosite, kas tai yra ir ką daryti norint juo rūpintis. Ši funkcija puikiai tinka norint atpažinti jau turimus vazoninius augalus, taip pat atpažinti gražius augalus, kuriuos matote vaikščiodami laisvalaikiu.

Programėlėse yra tinkamas augalų priežiūros patarimų rinkinys kur galite net įjungti laistymo priminimą, kad niekada nepamirštumėte laistyti augalų. Švari, paprasta sąsaja yra pakankamai paprasta naudoti visiems, o tvirta programos bendruomenė leidžia susisiekti su kitais augalų mylėtojais visame pasaulyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *