Home > Daržininkystė > Daržo priežiūra rudenį

Daržo priežiūra rudenį

kokybiski darbo rubai vilniuje

Jeigu Jums reikia motyvacijos atlikti daržo priežiūros darbus rudenį, pagalvokite apie visus džiaugsmus, kuriuos daržas ir jo gėrybės Jums suteikė per visą pavasarį ir vasarą. Norėdami įsitikinti, kad kitą sezoną Jus vėl džiugins švieži vaisiai ir daržovės, pasiruoškite atlikti būtinus priežiūros darbus rudenį. Tai yra geriausias būdas padėti Jūsų daržui vėl pabusti iš žiemos miego, pasirodžius šiltiems orams.

Pasiruoškite daržo priežiūros darbams, kokybiški darbo rūbai Vilniuje bei visi reikiami įrankiai sodo priežiūros darbams, padės, jog darbas būtų malonus, vyktų greitai ir sklandžiai. Visų pirma, nuėmus derlių būtina paruošti ir sutvarkyti dirvožemį. To atlikimas padės kovoti su kenkėjais, piktžolėmis ir ligomis, padidins derlingumą ir sumažins darbo sąnaudas. Dirvožemio tvarkymas turėtų prasidėti rudenį, iškart po derliaus nuėmimo darbų. Visų pirma reikėtų surinkti sausus lapus, panaikinti stambesnes piktžoles, dėl to, jog dėl drėgmės neatsirastų pūvimo procesas, nepradėtų daugintis patogeniniai grybai, be to sumažinsite konkurenciją dėl dirvožemyje esančių maistinių sąnaudų ir vandens. Taip pat visos atliekos turėtų būti ne dedamos į komposto dėžę, o sudeginamos, dėl to, jog nesivystytų patogenai ir nebūtų užkrėstas kitų metų derlius.

Surinkus augalų likučius prieikite prie dirvos purenimo darbų. Supurenti dirvožemio viršutinį sluoksnį geriausia yra iki pirmojo atšalimo, tai sumažins piktžolių sudygimo tikimybę ir kito derliaus derėjimo metu bus mažiau lysvių ravėjimo darbų. Patręškite dirvožemį specialiais, tam skirtais rudeniniais mineralų kompleksais. Norėdami sodo mežius paruošti žiemos šalčiams, tinkamai juos laistykite rudenį, nes žiemos nuostuoliai, kuriuos jie patiria dažniausiai atsidanda dėl medžių nesugebėjimo pritraukti vandens iš užšąlusios žemės. Tik atlikus visus būtinus darbus galėsite ramiai laukti šiltojo sezono ir sodo gėrybių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *