Home > Aplinka > Šilokai: mitas ar tiesa?

Šilokai: mitas ar tiesa?

silokai

Tūkstančiai augalų – būtent toks pasirinkimas laukia kiekvieno, kuris nori papuošti sau priklausančią teritoriją. Tačiau, kai pasirinkimas toks įspūdingas, natūralu, kad dauguma žmonių, išgirdę vienokį ar kitokį teiginį apie augalą, nesupranta, ar tai tiesa, o gal tik plačiai įsišaknijęs mitas? Šilokai – vienas iš tūkstančių augalų. Tad, jei manote, kad apie šį augalą informacijos turite per mažai ir išgirdę kokį nors teiginį negalėtumėte atsakyti, ar tai – tiesa, ar mitas, šis straipsnis – kaip tik jums.

Šilokai reikalauja ypač mažai priežiūros
Taip, tai – tiesa. Ir tai yra labai gera naujiena kiekvienam, kuris ne tik negali skirti daug laiko augalų priežiūrai, bet ir sprendžia galvosūkį, kokį augalą pasodinti užmiesčio sodyboje ar kapavietėse, t.y., vietose, kurias, palyginti aplanko ne taip jau ir dažnai. Taigi, šilokai šiuo atveju tampa puikiu pasirinkimu – priežiūros prireiks nedaug, o vaizdas bus puikus.

Ar tiesa, kad šis augalas turi tik vieną pavadinimą?
Ne, tai – mitas. Nors dažniausiai šis augalas yra įvardijamas būtent šilokų pavadinimu, dėmesį verta atkreipti į tai, kad šis variantas – tikrai ne vienintelės. Šilokai turi ir kitą pavadinimą – jie dar vadinami ir vilkpupėmis. Taigi, jei kur nors išvysite ar išgirsti būtent tokį pavadinimą, žinokite, kad tai – ne kas kita, kaip šilokas.

Ar tiesa, kad tai yra tas augalas, kurį reikėtų rinktis visiems, norintiems žiedais džiaugtis rudenį, iki pat šalnų?
Taip, tai tiesa. Ir tai yra neabejotinai gera žinia visiems estetikos gerbėjams. Būtų galima suskaičiuoti tūkstančius augalų, kurie mus džiugina pavasarį ir vasarą, tačiau tikrai nedaug yra tokių, kurie gali puošti aplinką nuostabiais žiedais atėjus rudenį. Vis dėlto, šilokai – maloni išimtis: jie pražysta būtent šiuo metų laiku ir savo grožiu džiugina iki pat šalnų.

Ar tiesa, kad juos reikėtų tręšti organinėmis mineralinėmis medžiagomis?
Taip, tai tiesa. Jei šiuos augalus patręšite organinėmis mineralinėmis trąšomis, tai lapai bus dar masyvesni bei storesni, o žavingų žiedų bus dar daugiau.
Na o dabar beliks tik pritaikyti šią informaciją auginant šiuos augalus ir mėgautis puikiu vaizdu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *