Home > Aplinka > Lauko šukšliadėžės

Lauko šukšliadėžės

Lauko baldai, suolai, suoliukai, šiukšliadėžės laukui – mažosios architektūros elementai erdvėms. Žmonės rūpinasi, kad švara ir ekologija vyrautu ne tik namuose, bet ir  viešose lauko erdvėse, kad galėtume tinkamai palaikyti miesto švarą būtina kuo daugiau įrengti lauko šiukšliadėžių, o tinkamai suderinus su kitais architektūros elementais galima išgauti gražų aplinkos vaizdą. Lauko šiukšliadėžės statomos: parkuose, gatvėse, šalia viešojo transporto stotelių, nuosavų namų kiemuose, šalia prekybos centrų ir kt.

Iš ko gaminamos lauko šiukšliadėžės?

Lauko šiukšliadėžės gaminamos: iš plieno, betono, ketaus, gežbetono, kompozitinių meddžiagų, medienos, plastiko ir panašiai.

Betoninės lauko šiukšliadėžės

Betoninės šiukšliadėžės turi paklausą dėl savo patvarumo, kokybės ir ilgaamžiškumo. Betonas- tvirta medžiaga, kuri veliau nereikalauja jokios papildomos priežiūros ir visiškai nereguoja į temperatūros pokyčius. Betonines lauko šiukšliadėžes galima nudažyti su betonui skirtais fasadiniais dažais, o betono dažomi atspalviai parenkami pagal pirkėjo poreikius, jų formos dažniausiai būna kvadratinės, tačiau klientui pageidaujant galimi ir kitokie variantai, šiukšliadėžės nėra išvaizdžios dizaino prasme, bet būna pigesnės į jų vidų montuojami cinkuoti kibirėliai. Betoninės lauko šukšliadėžės gali būti komplektuojamos su  suoliukais, su peleninėm arba  be peleninių.

Plieninės lauko šiukšliadėžės

Plieninės šiukšliadėžes yra populiariausios, gaminamos įvairių formų ir dizaino, jos nerūdijančio plieno tai dažniausiai naudojamos prekybos centruose dėl estetinės išvaizdos. Šiukšliadėžės korpusas ir dangtis iš plieno lakšto, gali būti cinkuotas ir dažytas, taikomas cinkuoto plieno stogelis, gaminamas su pelenine, o į vidų dedamas plastikinis maišelis.

Medinės lauko šiukšliadėžės

Medinės šiukšliadėžės korpusas gaminams iš cinkuoto ir metaliniu būdu dažyto lakštinio  plieno, o apdailai naudojama dažyta, impregnuota mediena.

Ketaus lauko šiukšliadėžės

Ketaus šiukšliadėžės pasižymi ilgaamžiškumu, atsparios ugniai atmosferos poveikiams, dažniausiai gaminamos klasikinio dizaino.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *