Home > Daržininkystė > Kaip darže gali pasitarnauti išmanusis telefonas?

Kaip darže gali pasitarnauti išmanusis telefonas?

Nieko nestebina intensyvus išmaniųjų telefonų naudojimas ne tik norint susisiekti su kitais asmenimis, bendrauti, bet ir atliekant daugelį kasdienių veiklų. Ne išimtis ir daržo darbai. Kaip galite išnaudoti savo išmanųjį dirbdami darže?

Kalendorius

Bene pagrindinis telefono privalumas daržo darbų kontekste bus kalendorius. Regis, labai paprasta funkcija, esanti bene kiekviename telefone, tačiau kartais jos privalumai ir lieka neišnaudoti.

Darže darbai veja vienas kita ir startuoja jau ankstyvą pavasarį, pavyzdžiui, skirtingas daržovių sėjos laikas, daigų persodinimas, tręšimas, genėjimas, derliaus nuėmimas ir daugybė kitų. Sutikite, jei auginate daug ir įvairių augalų, prisiminti, kada kurį pasėjote, patręšėte ir pan., yra tikrai nelengva užduotis. Štai čia Jums nepaprastai pagelbės kalendorius. Jame pasižymėkite, kurią dieną pasėjote paprikas, baklažanus, agurkus, pomidorus bei visus kitus augalus. Žymėkite, kada ir kokiomis trąšomis tręšėte bei visa kita. Bus paprasta matyti bendrą vaizdą, numatyti kitus žingsnius, suskaičiuoti, kada reikės persodinti daigus, tręšti kitą kartą ar pan.

Negana to, galite atsisiųsti ir sėjos kalendorių.

Planuokite viso sezono darbus

Žiemą daržininkai turi daugiau laisvo laiko, todėl išnaudokite jį darbų planavimui. Sukurkite telefone planuoklį, kuriame numatykite visus sezono darbus paeiliui. Žinoma, eigoje planas gali kažkiek kisti, kadangi darbus darže sąlygoja ir nuo mūsų nepriklausantys aspektai, pavyzdžiui, orai, tačiau planuoklyje juos pakoreguoti bus paprasta.

Papildomi privalumai

Išmanusis telefonas pasiteisins ir tuo, kad dirbdami galite nusistatyti priminimą ar net žadintuvą, jei turite ribotą laiką darbams. Taip pat dirbdami galite klausytis mėgiamos muzikos ar audioknygos.

O jei kaip tik šiuo metu ieškote telefono, kuris apjungs patvarumą, kokybę bei patrauklią kainą, Jums gali patikti https://www.bite.lt/oneplus-telefonai, taip pat Xiaomi, Cat ar kiti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *