Home > Gėlės > Mobilios programėlės, kurios padės rūpintis augalais

Mobilios programėlės, kurios padės rūpintis augalais

Turbūt dažnai kiekvienas išeiname pasivaikščioti į parką ar vykstame į mišką ir būname sužavėti augalų, medžių ir gėlių grožiu, bet jų nepažįstame? Galbūt jau matėte juos anksčiau, prisiminėte iš mokyklinių vadovėlių ar skaitėte apie juos žurnaluose, o pamačius prieš save, prisiminimai nublanksta. Gera žinoti, kad tai jau ne bėda, botaniku galime tapti kiekvienas, tereikia su savimi pasiimti mobilųjį įrenginį, kad padarytumėte gražias panoramines nuotraukas, atsisiųstumėte programėlę augalams atpažinti ir tyrinėtumėte jus supančią gamtą. Iš santraukos sužinosite daugiau apie jo priklausomybę rūšiai, vystymosi ypatybes, idealų sodinimo laiką, priežiūros metodus ir galimus pritaikymus.

Augalų priežiūra su programėle

Gražiai suprojektuotas kiemas su dideliais gėlynais – daugelio svajonė. Ne visi turi savo namą, o kažkas augina vešlią augmeniją kambaryje. Jei tinkamą dėmesį skirsite žemės augalams, jie maloniai jus džiugins kiekvieną dieną.

Bėda tik ta, kad esant gėlių gausai galima pamiršti jų priežiūrą arba visai susipainioti, kada ir ką daryti. Norint to išvengti, jums padės mobilios programėlės. Su jų pagalba galite ne tik ištirti informaciją apie naują augalą, bet ir nustatyti priminimus – jie neleis nieko pamiršti. Be to, jei norite, galite nufotografuoti savo augančias gėles dinamiškai, kad vėliau parodytumėte draugams ir artimiesiems.

Kaip veikia augalų identifikavimo programos?

Dauguma mobiliųjų augalų identifikavimo programų naudoja aukštųjų technologijų vaizdų atpažinimo programinę įrangą, kuri remiasi algoritmais ir dirbtiniu intelektu (AI), kad tiksliai identifikuotų augalus pagal jų žiedų ar lapų spalvą, formą ir tekstūrą.

Kai kurios programos gali paprašyti šią informaciją papildyti kitais vaizdiniais duomenimis, pvz., ar augalas yra medis, krūmas ar gėlė. Dėl to yra didesnė tikimybė tiksliai nustatyti jus dominantį augalą.

Kas yra programoje:

Duomenys apie laistymą, dauginimą, persodinimą, temperatūrą, dirvožemio drėgmę, apšvietimą, dirvožemio tipą, priežiūros paprastumą, taip pat saugumą vaikams ir gyvūnams;

Patogus valdymas;

Suskirstymas pagal kategorijas;

Galimybė parinkti augalą pagal norimus parametrus: priežiūros paprastumą, laistymo dažnumą;

Išmanioji paieška ne tik pagal oficialius pavadinimus, bet ir pagal dažniausiai naudojamus.

Tai puiki programa žmonėms, kurie nori šiek tiek laiko praleisti tyrinėdami gamtą, ir tiems, kurie nori daugiau sužinoti apie juos supantį gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *